Projekt Body Innovation powstał nie tylko z pasji do sportu i aktywności fizycznej, ale także jako odpowiedź na zmieniające się wciąż potrzeby i możliwości osób, które chciałyby mieć piękne ciało i świetną kondycję, ale z jakichś powodów nie podejmują żadnych kroków, które mogłyby je do tego doprowadzić. My wierzymy, że każde marzenie można spełnić.

My jednak wiemy, że 20 minut to wystarczająco dużo czasu abyś zbudował piękną, wymarzoną sylwetkę. Możesz więc marnować swój czas i potencjał przed ekranem telewizora, telefonem czy w pełnej ludzi siłowni, ale możesz też pozwolić nam zadbać o Ciebie.

Brak czasu nie będzie już dla Ciebie wymówką.

Już nie musisz rezygnować z części swoich zajęć lub wypoczynku, nie musisz tracić swojego cennego czasu na dojazdy na siłownię – to my przyjedziemy do Ciebie.

Stworzyliśmy pierwsze mobilne studio EMS, z którego możesz korzystać kiedy i gdzie Ci wygodnie. Udostępnimy Ci w pełni profesjonalny sprzęt firmy X-Body- Ty nie musisz mieć ze sobą niczego poza zapałem i pozytywnym nastawieniem.

Trening całego ciała w jedyne 20 minut.

Jedynie 20 minut EMS wystarczy, abyś wykonał pełny trening całego ciała. Będziesz trenował pod okiem najlepszych trenerów. Nie musisz więc samodzielnie układać swojego planu treningowego i używać skomplikowanych maszyn czy przyrządów.

Treningi odbywają się sam na sam z trenerem, co pozwala stworzyć bezpieczną, przyjazną atmosferę. Nie musisz obawiać się wstydu towarzyszącego wszystkim początkującym użytkownikom siłowni czy uczestnikom innych zajęć grupowych. Zapewnimy Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nazywam się Monika Sadowska i jestem Certyfikowanym Trenerem Personalnym, posiadam kwalifikacje zawodowe oraz legitymację instruktorską.

Aktywność fizyczna jest moją pasją od najmłodszych lat. Na siłowni ćwiczę od 20 roku życia. Początki nie były łatwe, bałam się co ludzie będą mówić, zawsze wydawało mi się, że wszyscy się na mnie patrzą. Nie wiedziałam z którego sprzętu i w jaki sposób skorzystać.

Zaczęłam kształcić się w tym kierunku- brałam udział w różnego rodzaju szkoleniach, czytałam dużo książek i artykułów. Zaczęłam żyć tym światem siłowni, fitness, zdrowego stylu życia. Po jakimś czasie zrodził się w mojej głowie pomysł, żeby wystartować w zawodach bikini fitness- udało się! Dużo pracy, wyrzeczeń ale właśnie ten sport ukształtował mój charakter, nauczył mnie systematyczności, wyznaczania celów i ich realizacji.

Co tu dużo mówić trening siłowy stał się moją pasją, którą staram się zarażać inne osoby. Cieszę się, że jako trener mogę promować zdrowy styl życia. Swoją wiedzą, umiejętnościami chcę pomagać innym w dążeniu co celu. Do każdej osoby, która ze mną trenuję podchodzę indywidualnie. Dzięki doświadczeniu w pracy z klientem indywidualnym, potrafię stworzyć plan treningowy dla osób chcących schudnąć, poprawić sylwetkę, zwiększyć masę mięśniową czy po prostu poprawić kondycje fizyczną.

Razem stawiamy sobie nowe cele, do których konsekwentnie dążymy.

Pracując na siłowni jako trener, zauważyłam, że coraz więcej ludzi przez natłok swoich codziennych obowiązków nie ma już czasu na godzinne treningi, często słyszałam „Nie mam czasu”, „Nie dam rady dojechać”. Szukając rozwiązań dla tych osób zainteresowałam się treningiem EMS. Trening ten pozwala zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ trwa jedynie 20 minut, czyli co najmniej trzy razy mniej niż zwyczajny trening na siłowni. Dzięki temu ludzie, którzy chcą być w dobrej formie lub wyglądać jak najlepiej, mogą zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, aby osiągnąć swoje cele.

Chcąc się rozwijać w kierunku pracy z podopiecznymi ciągle poszerzam swoją wiedzę, ukończyłam takie szkolenia jak:

  • Dieta i suplementacja w sporcie
  • Optymalizacja żywienia w sportach sylwetkowych
  • Efektywna redukcja tkanki tłuszczowej
  • Dieta i suplementacja (4 poziomy)
  • Dieta masowa+ filozofie i systemy treningowe
  • Metodyka Holistic Body Approach
  • Koncepcja mechaniki przeciążeń

    Formularz kontaktowy