Współpraca z nami to nie tylko 20 minut treningu dwa razy w tygodniu. Chcemy poznać Twoje potrzeby i oczekiwania oraz towarzyszyć Ci na każdym etapie zmiany, jaka będzie w Tobie zachodziła. Oferujemy Ci wsparcie w każdej chwili tego procesu – nigdy nie zostawimy Cię samego w trudniejszych chwilach.

Po pierwsze – opowiedz nam o sobie.

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy z Tobą rozmowę – wywiad. Jej celem jest poznanie Twoich potrzeb i oczekiwań, ale również możliwości i aspiracji. Spytamy na czym Ci najbardziej zależy i co sprawia Ci najwięcej trudności.

Na podstawie tych informacji przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan treningowy. Doradzimy jak się odżywiać aby osiągnąć jak najlepsze efekty ćwiczeń w możliwie krótkim czasie, jak efektywnie spalać tkankę tłuszczową i jakie suplementy diety stosować.

Po drugie – zawsze możesz na nas liczyć.

Chwile zwątpienia i poczucia beznadziei mogą przytrafić się każdemu i my doskonale o tym wiemy. To trudne momenty, w których łatwo zawrócić z obranej ścieżki i zaprzepaścić dotychczasowe sukcesy.

W tych krytycznych chwilach będziemy z Tobą – wysłuchamy Cię i będziemy wspierali. Razem znajdziemy nową motywację i energię do kolejnych pozytywnych zmian. Zawsze możesz się z nami skontaktować i nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem.

Dlaczego to działa?

Dlatego, że wymaga od Ciebie minimum wysiłku – trening trwa tyle co drzemka Twojego malucha, co rozmowa telefoniczna czy przerwa na lunch. Nie marnuj tego czasu!

Kiedy Ty “złapiesz” chwilę wolnego czasu – my już będziemy na Ciebie czekali, gotowi na wspólny trening. W Twoim domu, przed biurem czy w parku – dla nas miejsce spotkania nie ma znaczenia, dojedziemy tam, gdzie to Tobie będzie wygodnie. A po treningu będziesz mógł od razu wrócić do swoich obowiązków. To jedyne 20 minut, a może zmienić całe Twoje życie.

    Formularz kontaktowy